אתה נמצא ב: דף הבית > > וינותרפיה
Share
וינותרפיה
18/10/2010 09:32

וינותרפיה

וינותרפיהבזרע, בקליפה ובגבעול של כל ענב, קיים ריכוז גדול ביותר של אנטי אוקסידנטים- פוליפנולים ורסברטרול - חומרים המעודדים יצור קולגן, נלחמים ב"רדיקלים חופשיים" (הנוצרים מחשיפה לשמש, זיהום אויר ולחץ נפשי, והאחראים לרבים מסימני הזדקנות תאי גופנו), משפרים את זרימת הדם, מגרים את מערכת החיסון ונלחמים בעייפות- עקרונות יסוד בבסיס כל טיפול ספא. אנטי אוקסידנטים בענבים הוכחו כיעילים פי 50 מויטמין E ופי 10 מויטמין C.

מחקרים עדכנים מצביעים על כך שהצרפתים סובלים פחות ממחלות לב בזכות שתיה עקבית של יין ("הפרדוקס הצרפתי"), מאשרים מה שחובבי יין הרגישו: לא רק שטעמו משובח, יין הינו חומר ייחודי בעל סגולות מרפא. הוינותרפיה משמשת לטיפולי אנטי אייג'ינג קוסמטיים ובטיפולי ספא ברחבי העולם מזה כ 10 שנים.

ימה- ספא יין הוא הספא הראשון מסוגו בישראל, העושה שימוש בתוצרי האנטי-אייג'ינג של הענבים והיין. הספא מעניק מגוון חבילות וטיפולי וינותרפיה, הנערכים על ידי אנשי מקצוע בתחומי הבריאות השונים- פיזיותרפיה, דיקור סיני, ארומתרפיה, רפלקסולוגיה ועוד.

עמית רונת, פיזיותרפיסט מוסמך ומייסד "ימה", מתאר את החוויה היחודית, בדגש על מתן טיפול איכותי. החומרים האיכותיים ביותר הנאספים ממקומות שונים בעולם, נרקחים ליצירת מוצרי "וינותרפיה" על ידי צוות מיומן ביצירת קוסמטיקה טבעית יוקרתית, ומוענקים לקהל יחודי ע"י צוות מצומצם שנבחר בקפידה. שימת לב לפרטים הקטנים, האיכות, השירות והפרטיות, המתאפשרים רק בספא בוטיק קטן ואכפתי.

"ימה ספא יין" פותח כעת בפניך את השער לעולם ה"וינותרפיה" הייחודי, כשרומנטיקה, בריאות ויין ניפגשים.

הטיפול מוענק בימה ספאספא בזכרון יעקב

דירוג דף:
3 הצבעות [ממוצע: 4.33]
הדפס עמוד שלח לחבר